Meie meeskond

Meil on siiralt hea meel, et olete jõudnud meie kodulehele!

Meie oleme Küllike ja Marii. Oleme emad, meil on kokku kolm imearmsat väikest neiut. Meil ei ole käsikirjalisi beebiraamatuid, sest käsikirjaliste beebiraamatute täitmine oli aeganõudev, ebamugav, välimus ei jäänud korrektne ning fotode ilmutamine on siiani tegemata. Tekkis mõte, et see võimalus võiks mobiilis olla ja kuna turult ei leidnud sobivat toodet, tuli see ise luua. Olime kolm aastat seda mõtet omavahel pendeldanud: kuidas see võiks olla üles ehitatud, kas seda toodet turule üldse oodatakse, kas jõuame laste kõrvalt sellega tegelda ja kõik muud hirmud ja küsimused.

Kuna kõige rohkem kahetsetakse tegemata jäänud asju ja meie kahetseda ei tahtnud, siis 2022.a suvel võtsime vastu otsuse, et teeme ära. Nüüd on meil mobiilirakenduse esialgne lahendus valmis, mida arendame aina paremaks ja funktsionaalsemaks. Lisaks on meie lastel nüüd imeilusad beebiraamatud, mille üle uhkust tunda: ei ole fotode servad lahti, ei ole mahakriipsutatud sõnu. Kõik on lihtsalt imeline!

Proovige kindlasti E-beebiraamat mobiilirakendust ja jäädvustage oma lapse kasvamise lugu!

Küllike Kannik


Küllike on meie ettevõtte juht ja süda. Ta on kahe imearmsa tüdruku ema. Esimese lapse kasvatamine andis talle idee e-beebiraamatuks.

Küllike hoolitseb e-beebiraamatu turunduse ja järgmiste arengusuundade ideede genereerimise eest. Kui te meiega suhtlete, siis tõenäoliselt Küllikesega.

Marii Eliise Rüütli


Marii otsib pidevalt uusi kogemusi. See võib kõlada veidralt, aga sellepärast on ta ka ühe tüdruku ema. Ka Küllikese kõrval on ta samal põhjusel: võimalus luua koos sõbraga midagi uut ja omandada selle käigus uusi oskusi.

Marii hoolitseb e-beebiraamatu tehnilise poole eest. Ta on pühendunud sellele, et võimaldada teil oma lapse teekonda mugavalt jäädvustada.